Останні новини

Таємниці Мексики

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Майя – одна з найцікавіших і найтаємничіших культур світу, що залишила за собою неповторний спадок. ІІІ-Х століття – період найбільшого піднесення цієї цивілізації, час коли на землях народу майя існувало близько 60 царств.

Одне з чудових старовинних міст цієї цивілізації – Паленке сьогодні стало справжнім місцем паломництва тисяч туристів, хоча воно й не таке відоме як Мачу-Пікчу чи Чічен-Іца 

Його історія все ще оповита загадками, проте вченим вдалося з’ясувати, що майя називали місто, що, як виявилося, було столицею одного із царств, «Лакамха» (в перекладі «Велика вода»).

Пізніше місцеві індіанці називали його «Отолум», що означає «Будинки із землі», після відкриття руїн у 1746 році його перейменували в честь найблищого селища – Паленке.

Сьогодні це місце відоме завдяки дивовижній природі: мальовничі схили Тумбальських гір, смарагдова зелень сусідніх долин та дивовижні руїни стародавнього міста, що повні таємничих легенд минулого.

Найвідоміша пам’ятка – «Храм написів» - 24-х метрова споруда зі святилищем на вершині, вважають, що саме тут проводились найважливіші ритуали майя.