Ангола

Ангола – одна з найбільших і, мабуть, наймальовничіших країн південної  Африки. Колишня колонія Португалії, вона ціною надзвичайних зусиль зберегла власну незалежність та самобутність.  Сьогодні більшість населення цієї держави становлять...

Детальніше...

Алжир

 

Алжир – країна сонячного Середземномор’я, гір Атлантів, і найбільшої пустелі світу Сахари, а ще,  здається, тисячі країн-сусідів: Туніс, Лівія, Нігер, Малі,  Марокко…, кожна з яких теж по-своєму цікава і колоритна. На півночі країни розташовані невисокі гори, незвичайна краса яких...

Детальніше...

Край Надії

Національний парк Столової гори – один із найдивовижніших у Південно-Африканській Республіці, та й, напевне, в усій Африці! Адже саме тут знаходиться один із найвідоміших мисів у світі – мис Доброї Надії, або ж як його іще називають мис Бур.

Детальніше...

Мистецтво природи Кенії

Теплі води Індійського Океану, кольору слонової кістки піщані бархани пустелі, ледь зелені савани та незайманої природи – усе це незвичайна та загадкова Кенія. Національний парк «Амбоселі» - один із найвідвідуваніших та найстаріших в усій країні...

Детальніше...

Зулу

 

Територія, що починається в районі річки Тугела (Tugela) і доходить до кордону зі Свазілендом - це все, що залишилося від колись могутньої імперії зулусів, на чолі якої був знаменитий вождь Чака. Колись тут йшли криваві бої аборигенів з європейськими колоністами (так, Англо-зулуська війна в 1879 році закінчилася перемогою Великобританії).

Детальніше...

Кенія. Фото сафарі

Кенія відома завдяки незвичайним природним ландшафтам, найбільшим в Африці національним паркам, що займають більшу частину території країни, та неймовірній кількості екзотичних тварин. Саме надзвичайне різноманіття флори та фауни приваблює сюди тисячі туристів зі всього світу.

Детальніше...

Момбаса - мистецтво жити вільно

Момбаса – одне з найстаріших міст Кенії, розташоване у мальовничій гавані на узбережжі Індійського океану. Історична частина поселення розкинулася на невеликому острівці, що сполучений із материком лише двома дамбами. 

Детальніше...

Занзібар. Історія, варта пригодницького роману

Танзанія – одна із найяскравіших держав Африки, куди ось уже декілька десятиліть з’їжджаються туристи, щоб сповна відчути неповторний колорит «чорного континенту» та вирушити на авто-сафарі. Проте окрім природних цікавинок,  Танзанія відома ще й своєю багатою, проте досить неоднозначною історією.

Детальніше...

Сонячні танці

Хочете екзотики і справжнього африканського колориту? Тоді вперед – в одну з найсухіших пустель світу – Калахарі, де щороку в невеличкому селищі Ганзі проводиться фестиваль місцевого танцю. У вересні в Ботсвану приїжджають тисячі людей із сусідніх країн і навіть інших континентів...

Детальніше...

Фестиваль пустелі

Любите хорошу музику та дикі мотиви Африки, тоді «Пустельний фестиваль», який щорічно проводиться в Малі саме для вас. Справжнє серце свята – етнічна музика туагерів, одного з місцевих племен, цікаво, що на це дійство з’їжджаються навіть зірки світової величини!

Детальніше...