Лицарі і троянди

 Середньовічні лицарі

 

Кожен хоча б раз у житті мріяв перенестися в середньовіччя, в час героїв-лицарів, прекрасних дам та неприступних замків. Здавалось би це неможливо, проте в Чехії фантазії стають реальністю: у кінці червня у місті Чеські-Крумлов розпочинається дивовижний фестиваль, де ви справді зможете відчути незвичайну атмосферу середньовіччя.

  Лицарські змагання
Яскраве бучне свято проходить в старовинному замку магнатів Рожмберків. Фест навіть називається на честь їх родинного герба – п’ятипелюсткової червоної троянди на срібному тлі.
В ці дні кожен зможе перенестися в іншу епоху разом із перевдягненими містянами і стати лицарем, торговцем чи монахом; приєднатися до урочистої костюмованої ходи з прапорами, фанфарами та барабанами, побачити живі шахові фігури та справжній лицарський турнір, навчитися стріляти із лука, або ж арбалета, поправлятися зі старовинною зброєю.

 

Лицарські змагання
А власники затишних ресторанчиків накривають столи прямо на вулиці. Купці в невеликих колоритних крамничках продають найрізноманітніші цікавинки – від хліба за старовинним рецептом до середньовічних обладунків та зброї.
Протягом фестивалю просто неба відбуваються театральні й циркові вистави, лунає жива народна музика. Закінчуються веселощі вечірньою процесією, осяяною смолоскипами та грандіозним феєрверком. Тож приїжджайте в Чеські-Крумлов і хороші емоції та незабутні дні вам гарантовано, адже тут буде цікаво кожному.

 

Лицарські змагання

Середньовічні лицарі

Загальна інформація
Що: Свято п’ятипелюсткової троянди
Де: Чеські-Крумлов (Чехія)
Коли: 17-19 червня
Офіційний сайт: czechtourism.com