Останні новини

Гватемала

Рейтинг користувача:  / 1

 Гватемала – одна із тих країн Північної Америки, які практично недосліджені туристами. Проте вона потопає в смарагдовій зелені тропічних заростей і дивовижних трелях екзотичних плашок, омивається спокійними хвилями Тихого Океану, а на перший погляд, то й взагалі схожа на...

Детальніше: Гватемала

Антигуа і Барбуда

Рейтинг користувача:  / 2

 Антигуа і Барбуда – справжнья загадка для туристів не тільки із України, а й практично з усього світу! Адже про існування цієї малесенької перлинки на березі Карибського моря навіть мало хто здогадується, хоча ця острівна країна підпорядковується не кому іншому, а...

Детальніше: Антигуа і Барбуда

Амазонія

Рейтинг користувача:  / 0

 

Амазонка  - одна з найвеличніших, найбільших та найкрасивіших річок світу.Простягаючись на більш ніж шість тисяч кілометрів, вона бере свій початок в Андах, перетинає Бразилію, Перу, Болівію, Колумбію й Еквадор, зрештою впадає в Атлантичний океан.

Детальніше: Амазонія

Країна жовтого каменю

Рейтинг користувача:  / 1

 

Єллоустоун - найстаріший заповідник у світі і один із найбільших у США, справжня країна в країні, улюблена природна перлина американців. Це, напевне, одне з найкрасивіших місць на землі. Мальовничі водоспади, гейзери, озера та річки роблять це місце просто надзвичайним.

Детальніше: Країна жовтого каменю

Статуя Христа-Спасителя

Рейтинг користувача:  / 0

Статуя Христа-Спасителя - знаменитий монумент Ісуса Христа з розпростертими руками, розташований на вершині гори Корковаду, зав важки в сімсот тонн та висотою в 39 метрів, є справжнім символом Ріо-де-Жанейро і всієї Бразилії в цілому, одним із семи чудес світу та...

Детальніше: Статуя Христа-Спасителя

Американський холод

Рейтинг користувача:  / 1

Аляска – один із найхолодніших регіонів Північної Америки, справжня казка снігової королеви – запорошені білими кристалами гори та закутані у зимові снігові шубки. Видовище по-справжньому дивовижне і якесь трішки нереальне.

Детальніше: Американський холод

Курорти Домінікани

Рейтинг користувача:  / 2

 

В одному із райських куточків узбережжя Гаїті - Баваро знаходиться один із найпопулярніших пляжів Домінікани – Пунта-Кана. Цікаво, що в перекладі ця назва означає «місце зустрічі всіх пальм». Й справді ця частина острова просто потопає в смарагдовій зелені тропіків.

Детальніше: Курорти Домінікани

Таємниці Мексики

Рейтинг користувача:  / 0

Майя – одна з найцікавіших і найтаємничіших культур світу, що залишила за собою неповторний спадок. ІІІ-Х століття – період найбільшого піднесення цієї цивілізації, час коли на землях народу майя існувало близько 60 царств. Одне з чудових старовинних міст цієї цивілізації – Паленке

Детальніше: Таємниці Мексики

Мачу-Пікчу

Рейтинг користувача:  / 1

Мачу-Пікчу (в перекладі з мови кечуа - стара вершина) - місто стародавньої Америки, що знаходиться на території сучасного Перу, розташоване на висоті 2450 метрів над рівнем моря. Воно стало справжнім символом Перу та його корінного народу – інків. 

Детальніше: Мачу-Пікчу

Чічен-Іца

Рейтинг користувача:  / 0

Давня цивілізація майя залишила багато місць із цікавою архітектурою серед яких священне місто народу Іца - Чичен-Іца, що у перекладі з мови місцевих племен - «гирло колодязя племені Іца», політичний і культурний центр майя на півночі півострова Юкатан (Мексика). 

Детальніше: Чічен-Іца