Фестиваль під Каменем

 Фестиваль Підкамінь

 Сучасна українська фолк та рок музика на тлі первозданної природи, дивовижна атмосфера старовини, найкраща в Україні енергетика та безліч щасливих усмішок – усе це чекає на гостей етнофестивалю «Підкамінь». Мета проекту привернути увагу до відновлення давніх традицій та звичаїв, популяризації української пісні.

Фестиваль Підкамінь
Історія самого селища нараховує більше п’яти сотень років, воно відоме своїми архітектурними та історичними пам’ятками. Найцікавіша із них – монастир Походження дерева хреста Господнього, що велично здіймається над містечком. Ще одним свідком минулого є могутня скеля, прозвана в народі Чортовим Каменем.

 Чортовий камінь

Існує легенда, що нечистий саме ніс скелю через село, як проспівали перші півні, тож йому нічого не залишалось окрім як залишити камінь і повертатись у своє чорне царство, так і височить велична скеля до сьогодні.

Вечірній Підкамінь 

Триденна концертна програма, численні митецькі акції, виступи мандрівних театрів та цікаві конкурси нікого не залишать байдужими. Та не забудьте одягнути вишиванку, адже вхід на свято в національному одязі безкоштовний.

Людські усмішки в Підкамені

Загальна інформація
Що: етнофестиваль «Підкамінь»
Коли: серпень
Де: м.Підкамінь
Офіційний сайт: pidkamin.ridne.net