Сипуче мистецтво

Фестиваль пісочних скульптур

Сьогодні кожен може знайти фест за смаком, а їх різноманіття просто вражає. Тож зараз уже нікого не здивуєш святом музики, квітів ба навіть льодових композицій, проте чи бували ви коли-небудь на фестивалі піщаних скульптур? Проте такий фест дійсно існує – щороку в містечку Алгарве, що у Португалії проводиться виставка піщаних композицій FIESTA.

Створення піскових шедеврів
Важко навіть уявити, як із такого нестійкого матеріалу можна щось створити. Та у досвідчених майстрів виходять просто неймовірні образи та сюжети! Кожного разу фестиваль обирає нову тему, тож уже було створено безліч сцен із відомих кінофільмів, фантастичних істот, яскравих історичних постатей. Увечері виставка перетворюється на справжнє диво - завдяки незвичайному освітленню піщані фігури оживають просто на очах.

Пісочний замок
Протягом фестивалю митці використовують більше тридцяти п’яти тонн піску! Заплативши лише дев’ять євро за вхід, можна не лише насолодитися прекрасним, хоча і недовговічним мистецтвом, а й трішки позасмагати, тож приїжджайте на це дивовижне свято і ви не пошкодуєте.

Пісочні скульптури тварин

Загальні дані:
Що: виставка піщаних композицій FIESTA
Де: Алгарве (Португалії)
Коли: 16-25 жовтня
Офіційний сайт: fiesa.org