Україна фестивальна

Свято шоколаду у Львові

 shokolad

 

Місто Лева – завжди було містом особливим… Хто тут не був, мабуть, ніколи не звідає львівських чар – прогулянок вузенькими вуличками міста, вмощеними старою бруківкою, подиху давніх кам'яниць, які ще пам'ятають середньовічних італійських, вірменських та єврейських купців, тиші польського костелу чи багатоголосого співу в українській церкві, смаку запашної кави у славнозвісних львівських кав'ярнях.

 

 

Лише тут можна відчути справжню галицьку галантність та чемність, ну і звісно ж поласувати неперевершеним львівським шоколадом. У Львові якась особлива любов до шоколаду: його їдять, п'ють, дарують, ним пишаються, насолоджуються, захоплюються, з ним фантазують, ідуть у гості, освідчуються у коханні, і навіть приймають серйозні життєві рішення.

 

 

А щоб переконатися у цьому запрошуємо завітати до Львова у День святого Валентина і мрія про солодкі вихідні здійсниться! Саме з 14 по 17 лютого у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17)  відбудеться надзвичайне та яскраве дійство – VI Національне Свято Шоколаду.

 

 

Впродовж чотирьох днів «шоколадного дійства» справжні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей.

 

 

Родзинкою Свята стане презентація найбільшого шоколадного фестивалю світу – EuroChocolate, всі поціновувачі шоколаду зможуть посмакувати найсмачнішими італійськими солодощами у Львові на Святі Шоколаду, а також  долучитися  до різноманітних шоколадних майстер-класів – найсолодше свято справді дарує найсолодші враження!

 

Протягом Свята Шоколаду відбудуться майстер-класи із виготовлення шоколадних десертів, пройде показ шоколадних суконь ChocoFashion та ІІ Чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», частування величезним святковим тортом, запрацює «Шоколадна пошта» та «Шоколадне місто» з чарівним поїздом. Окрім того, діятиме «Дитяча шоколадна країна» для наймолодших ласунів.

 

 

 

Справжні шоколадні дива лише на VI Святі Шоколаду у Львові


  

shocoladlviv 

Національне свято шоколаду у Львові
Львівський палац мистецтв
Україна, м.Львів, вул. Коперника, 17
14-17 лютого 2013 року