Ягідний рай

Фінляндія здавна відома своїми дивовижним зимовими курортами, які вважаються одними із найкращих у світі, проте мало хто знає, що влітку ця країна перетворюється на справжнісінький ягідний рай.  Ніде більше ви не побачите стільки полуниць, як у фінському місті Суоненйокі.

Полуничний фест

Ніде більше ви не побачите стільки полуниць, як у фінському місті Суоненйокі. Найдавніший і найбільший у світі полуничний карнавал проводиться тут вже більше тридцяти років, даруючи солодкий, яскравий, запашний і по-справжньому ягідний настрій місцевим мешканцям та туристам.

 

Маленькі міс Полунички

Свято відкривають грандіозною карнавальною процесією. Опісля кожен охочий має змогу продегустувати місцеву полуницю. Зрештою професійне журі обирає фермера-переможця. Окрім того обирають на карнавалі й королеву – «Міс Полуницю». Також тут можна послухати популярних у Фінляндії співаків та музикантів, насолодитися майстерними виступами театральних труп та взяти участь у найрізноманітніших конкурсах, іграх та забавах.

 

Полуничний фест
Гостей свята частують різноманітними ласощами: полуницею з вершками, полуничним морозивом та варенням, ягідним соком, полуничними пирогами… Тож смаколиків вистарчить усім і нудно не буде.

Полуничіні гостинці

 

Загальні дані
Що: полуничний карнавал
Коли: 8-10 липня
Де: Суоненйокі (Фінляндія)
Офіційний сайт: mansikkakarnevaalit.fi