Місто волі

 Трієст – місто особливе і неповторне, місто оригінальних вражень, теплих стосунків та зустрічей, незвичайної атмосфери та дивовижних емоцій. Сьогодні Трієст, завдяки своїй багатій історії та бірюзовій красі Адріатичного моря, став улюбленим курортом тисяч мандрівників, що з’їжджаються сюди з усього світу.

Набережна Трієсту
Його минуле справді незвичайне: у різні часи Трієст був і містом-державою, і вільним портом. Тож дух свободи тут відчувається всюди: на кожній вуличці, в будинках і кам’яницях, малесеньких церковках і величних храмах.

Замок Трієста
У кінці дванадцятого століття Трієст попав під владу Аквілейської патріархії, і саме відтоді вперте містечко вперше стало незалежним. Близько 1369 року Венеція намагалась захопити Трієст, проте вольові городяни не здались – запропонували Австрії взяти місто під своє крило, звичайно ж, за умови певної автономії.

Історичний центр Трієсту
1719-1891 роки – справжня «золота доба» в історії Трієсту. Тоді місто стало найважливішим портом величної Австро-Угорської імперії. Проте уже після першої світової війни Трієст опинився у складі Італії.

Історичний центр Трієсту
Сьогодні Трієст перетворився на тихеньке містечко, з населенням у якихось 300 тисяч людей, щоправда, його спокій частенько порушують туристи, що приїжджають сюди помилуватись чудовими морськими краєвидами та прекрасною архітектурою.

Набережна 

Трієст у минулому 

Нічний Трієст