Столиця нескінченності

 Влтава, Крумлов

Ческі Крумлов – одне із найкрасивіших, наймальовничіших та найдавніших міст Чехії, і, напевне, усієї Європи, що дарує тисячам мандрівників неповторні емоції і нескінченну насолоду.

Чеський Крумлов 

Сумлінні чехи зуміли зберегти це містечко на радість майбутнім поколінням та іноземним туристам. Тож сьогодні поміж трьохсот старовинних будівель гуляє дивовижний дух таємниць та загадок минулого, середньовічних лицарів та прекрасних принцес. І справді, тут панує дивовижна атмосфера казки вісімнадцятого століття – саме  з тих пір Чеський Крумлов практично не змінився -  зараз кожен охочий може помилуватися надзвичайними спорудами вишуканого бароко, шпилястої готики та загадкового ренесансу.

Чеський Крумлов 

Історія міста пов’язана з іменами найвідоміших та найзнатніших чеських родів: Витковців,  Еггенберків, Шварценберків та Роженберків. Саме правління останніх ознаменувалося «золотим часом» для Крумлова, що тривав більше трьох століть! Тоді ж містечко стало столицею нескінченності – перш за все через те, що химерний вигин річки Влтави, на берегах якої і стоїть місто, утворив незвичайний знак, так схожий на перевернуте вісім, до того ж, тут безкінечно красиво та й просто незабутньо.

Безкінечна річка 

Роженберки перетворили Чеський Крумлов на власну резиденцію, впродовж наступних десятиліть місто виросло і перетворилося на культурний, політичний та суспільний центр володінь цього роду. Готичний палац, що знаходився в центрі міста, завдяки майстерності італійських майстрів,  перетворився на прекрасну перлину бароко. Поблизу з’явилися вишукані парки та сквери, літній будиночок та зимовий сад, що вражав мандрівників із безлічі країн Європи і навіть далекої Азії.

Серце Крумлова 

Сьогодні Крумлов перетворився на справжнісіньку туристичну мекку: щороку сюди приїжджають тисячі туристів, аби насолодитися надзвичайною атмосферою міста.

Чеський Крумлов 

Окрім того, тут проводиться досить багато фестивалів, найвідомішими із них є міжнародний музичний фестиваль, свято музики епохи Відродження та фест театральних вистав, що відбувається у замковому саду.

Чеський Крумлов 

Тож якщо ви хочете відпочити від шуму мегаполісів і поринути у незвичайну казку середньовіччя – без вагань обирайте це невеличка чеське містечко і не пожалієте – тут буде цікаво кожному.