Долина Мрій

Давайте відправимось в дивовижну долину Шамоні Монблан! Шамоні знаходиться на північному заході Альп, поблизу кордону з Швейцарією та Італією. Хоча мальовнича долина простягається лиш на 17 км, проте тут розкинулись декілька невеличких селищ...

 

 

Давайте відправимось в дивовижну долину Шамоні Монблан! Шамоні знаходиться на північному заході Альп, поблизу кордону з Швейцарією та Італією. Хоча мальовнича долина простягається лиш на 17 км, проте тут розкинулись декілька невеличких селищ, що впродовж останніх десятиліть перетворилися на справжні туристичні центри.


Загадковий Шамоні


Шамоні - один з найпопулярніших альпійських курортів в світі. На вуличках цього високогірного містечка можна почути безліч найрізноманітніших мов світу. Проте усіх мандрівників, що завітали в це дивовижне місто, об’єднує надзвичайна пристрасть до величі гір, білосніжних льодовиків та активного відпочину. До того ж, краса Монблану дійсно дивує - гранітні скелі, діамантові сніги, льодовики, давні легенди, героїчні подвиги минулого і мрії сьогодення – усе це створює незабутню феєрію почуттів і робить ваш відпочинок просто надзвичайним.


Сімейний курорт Лез Уш


Хотіли б ви розділити зі своїми дітьми радість і чари зустрічі з Монбланом? Тоді Лез Уш - саме для вас. Гірські піки – Агюй, - немов дивовижне видиво, підіймаються над долиною Шамоні, а поблизу їх підніжжя, серед дрімучих лісів, горбистих альпійських лук і дзвінких гірських річечок розсипані будиночки Лез Уш, «Монбланські сторожів».


Це ідеальне місце для першої зустрічі з Великими Горами. Нудьгувати не доведеться: піші прогулянки, гірські велосипеди, лижі, сноуборд, собачі упряжі ... Сюди не даремно прагнуть потрапити тисячі гірськолижників: саме в ліз Уш проходить Кубок Світу з гірських лиж серед чоловіків.