Норвезький діамант

Норвезька перлина Хафьель

Дивовижний норвезький туристичний центр Хафьель розташований в гирлі долини Гунбрансдален, що на 15 кілометрів північніше Ліллехаммера. Сьогодні цей курорт пропонує чудові можливості для лижників та сноубордистів. Тут - 30 спусків найрізноманітніших рівнів складності, 15 підйомників, перепад висот становить близько 835 метрів.

Спуски Хафьеля
Тож у Хафьелі буде цікаво усім – від початківців і до справжніх майстрів-лижників: довгі спуски, діамантові сніги і дивовижно яскраве гірське сонце. Лижний сезон тут зазвичай триває з середини листопада до середини квітня, завдяки сучасній техніці, що дозволяє покрити снігом близько 80% схилів.

Будиночки-охоронці в Хафьелі
Поруч з трасами розташовані сотні кафе та ресторанчиків, де можна відчути незвичайні смаки автентичних норвезьких страв. Містяни Хафьеля надзвичайно щирі та товариські люди, що завжди готові допомогти та підтримати.

Зимова казка Хафьель
Хафьелле входить в трійку найбільших гірськолижних центрів Норвегії, але сноубордпарк робить його лідером для шанувальників твінтопа і сноуборду. Тут знаходиться найбільша в Норвегії зона освітлених трас, їх довжина становить близько 7км.

Розваги в Хафьель