Чеські перлини

Чехія – країна, що вражає своїм різнобарв'ям, тут буде цікаво усім: поціновувачам архітектури й літератури (адже в Чехії є безліч старовинних міст, про кожне з яких складено тисячі легенд) мандрівникам, тим, хто обожнює відпочивати й розважатися – у чудових СПА, на морі чи в горах…

Чехія - найдивовижніші міста

Карлові Вари
Лише класичних курортів тут нараховується більше сорока (найвідоміший - Карлові Вари)! Чеські оздоровниці із чудовими водами та їх унікальними цілющими властивостями розташовані у неймовірних місцях: смарагдово-зелені ліси, кришталево-чисте повітря, прекрасний сервіс перетворюють відпочинок на феєрію різнобарвних вражень, позитивних емоцій та почуттів.

 Тепліце, Чехія
І хоча Чехія – не морська країна, тут – справжній океан цілющих джерельних вод. Найстаріший курорт – Тепліце, відомий європейцям уже більше 2000 років. Кажуть, щоб повернутися сюди знову, потрібно кинути монетку, тож тут і досі знаходять монети тисячолітньої давності!

Тепліце, Чехія
Окрім того, у кожен чеський курорт пропонує неймовірну кількість найрізноманітніших оздоровлюючих процедур: обгортання торфом, цукрові та кокосові масажі, шоколадотерапія, пивні та молочні ванни – усе це приносить море задоволення.

Шоколадні обгортання
Та, без сумніву, найкраще лікування в Чехії – естетотерапія: чудові міста та автентичні традиції, надзвичайна природа та цілюще повітря зцілюють душу і тіло, а ще – перетворюють відпочинок на дивовижну казку.

Естетотерапія