Home Page Beez5

Тадж Махал

Taj Mahal

Тадж Махал (англ. Taj Mahal) - мовзолей-мечеть, розташований в Індії, на березі річки Джамна. Побудований за наказом нащадка Тамерлана - імператора Великих Моголів Шах Джахана на честь дружини Мумтаз Махал, і досі захоплює своєю величчю тисячі туристів, що приїжджають сюди. 

Детальніше: Тадж Махал

Статуя Христа-Спасителя

demo contentСтатуя Христа-Спасителя - знаменитий монумент Ісуса Христа з розпростертими руками, розташований на вершині гори Корковаду, зав важки в сімсот тонн та висотою в 39 метрів, є справжнім символом Ріо-де-Жанейро і всієї Бразилії в цілому, одним із семи чудес світу та місцем паломництва тисяч віруючих.

Детальніше: Статуя Христа-Спасителя

Петра

PetraПетра - стародавнє місто, столиця Ідумеї, пізніше - Набатейського царства. Розташована на території сучасної Йорданії, на висоті понад 900 м над рівнем моря, у вузькому каньйоні Сик. Дорога в долину - на півночі та на півдні проходить через вузькі ущелини, а зі сходу й заходу скелі прямовисно обриваються,

Детальніше: Петра

Мачу-Пікчу

Machu Picchu
Мачу-Пікчу (кеч. Machu Pikchu – старий пік, вершина) – найбільш впізнаване місце стародавніх руїн Імперії інків, розташоване над долиною річки Урубамба (Куско, Перу) між двома гірськими вершинами – Мачу-Пікчу (Machu Picchu, "Старий пік") та Уайна-Пікчу (Huayna Picchu, "Новий пік") на висоті 2350 метрів.  

Детальніше: Мачу-Пікчу